Z tego artykułu dowiesz się jakie są plusy korzystania z myjni samochodowych ręcznych. Zapraszam Ciebie gorąco do lektury. Jest o czym pisać.

Myjnia ręczna obsługowa – zalety

 

Dokładność działania

Prace mycia samochodu zawodowy personel. Gdy pracownik takiej myjni dostrzeże jakieś zabrudzenie, wtedy od razu je wyczyści. Zadba również o najmniejsze zakamarki – na przykład usunie brud z kratek chłodnicy lub z felg aluminiowych. Dlatego w takiej sytuacji działanie człowieka niesie za sobą wiele korzyści z korzystania z myjni ręcznych, obsługowych.

Profesjonalna obsługa

Osoby, które pracują w myjni znają się bardzo dobrze na swojej pracy. Nawet lepiej niż kierowcy, którzy korzystają z myjni. Powody są różne. Na pewno jednym z nich jest fakt, że pracownicy mają dostęp do profesjonalnych szkoleń. Nauczą się na przykład dozować odpowiednio chemię. Kolejnym argumentem za jest aspekt doświadczenia. Pracownicy myjni dzienni obsługują od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu pojazdów. Dzięki temu mają sporą wprawę i wiedzą jak efektywnie umyć samochód. Oprócz tego – szef myjni nadzoruje prace swoich podwładnych, gdyż zależy jemu na renomie, żeby klienci wracali do jego myjni. Przecież liczy się zysk i 100% zadowolenie kierowców, którzy korzystają z danej myjni.

Nie ma obaw, że pracownik zniszczy lakier Twojego auta

Właśnie człowiek wybiera formę mycia auta. Dozuje odpowiednią ilość chemii, która w żaden sposób nie poniszczy lakieru auta. Gdy szczotkuje auto, wtedy wie, kiedy trzeba robić to mocniej, a kiedy delikatniej. Samochód w takim wypadku nie będzie narażony na porysowanie.

Myjnia ręczna obsługowa – wady

 

Czas mycia jest dłuższy

Obsługa nie należy do błyskawicznych. Człowiek ma ograniczoną szybkość pracy. Maszyna pracują szybciej od niego. Zamiast trzech minut mycia auta, pracownik umyje je w kilkanaście.

Czas oczekiwania się mocno wydłuża

Ręczne mycie samochodu trwa dosyć długo, zwłaszcza w dni przed weekendem. Wtedy powstają kolejki. Trzeba czekać na swoją kolej. Problem jest jeszcze większy, gdy jest tylko jedno stanowisko do mycia aut. Dlatego myjnia samochodowa ręczna jest, z reguły, dla osób cierpliwych.

A Ty, korzystasz z myjni samochodowych, czy sam czyścisz swoje auto? Jeśli to pierwsze, to jakie masz doświadczenia korzystania z tychże myjni? Czy kolejki Ciebie nie odstraszają? A może jesteś osobą bardzo cierpliwą, ale też leniwą, dlatego często korzystasz z myjni. Tym akcentem docieramy do końca artykułu poświęconego myjniom.