Marka BMW kojarzy się z prestiżem, solidnością oraz dynamiką. W Polsce samochody te cieszą się olbrzymią popularnością. Obok Volkswagenów są bardzo często kupowanymi pojazdami. Opowiem Tobie o modelu M, którym może pochwalić się niemiecki producent. To bardzo atrakcyjne auto i często nabywane przez klientów. Sprzedaż samochodu tego modelu również jest w Polsce bardzo wysoka. To pokazują dane. Model ten cechuje się niesamowitym designem oraz bardzo dobrymi osiągami.

Wieloletnia tradycja

Był rok 1972 kiedy niemiecki koncern przeszedł pewnego rodzaju rewolucję na rynku motoryzacyjnym. W firmie pracowali młodzi, zdolni projektanci z wielką pasją, którzy projektowali świetnie samochody. Te cechy przyświecały marce przez wiele lat. Otwarł się, w ten sposób, nowy rozdział na rynku motoryzacyjnym. Samochody sportowe zostały zdominowane przez Niemców. Samochody marki BMW przyciągnęły uwagę największych maniaków motoryzacji. Takie są fakty. Nie prędko ten trend się zmieni. Kto by nie chciał nabyć kultowego u stylowego BMW 3. 0 CSL?

Czas biegł swoim tempem i pojawiły się nowe technologie, nowe trendy w projektowaniu samochodów. Auta oznaczone symbolem „M” były coraz mocniejsze, ale też, można je by było nazwać „dzikim”. Zastosowano napęd na tylne koła. Do tego niesamowicie wysokie osiągi. Te argumenty spowodowały, że samochody, pod niektórym względami, stały się po prostu niebezpieczne. Trzeba potrafić świetnie prowadzić pojazd, aby poczuć sporą satysfakcję z prowadzenia M2 lub M3.

Świetnie komponenty i gwarancja najlepszych wrażeń gwarantowana

Z początku może nam się wydawać, że nie ma większych różnic pomiędzy tak zwaną „emką” a tradycyjnymi modelami BMW. Jednak pozory mylą. Zauważalne są różnice w innych zderzakach oraz inaczej wygląda wlot powierza. Zmiany pojawiają się w miejscach najmniej widocznych. Diabelski silnik oraz wyczynowy wydech. Do różnić trzeba także dodać ceramiczny układ hamulcowy, silnik kilkusetkonny. Przy takiej specyfikacji niemieckiego samochodu konkurencyjne marki się chowają.

Sprzedaż samochodu w Polsce i na świecie oraz co trzeba o nim wiedzieć

Jak wcześniej wspomniałem, samochody te cieszą się w Polsce dużo rozpoznawalnością, przez wyniki sprzedażowe biją kolejne rekordy. Nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach. Niestety auta są też często kradzione. Na to musisz uważać. W takim wypadku konieczne jest posiadanie autocasco. „Emki” są niesamowitym kąskiem dla maniaków motoryzacyjnych. A Ty, też chcesz mieć „Beemkę”?